Textílie pre Vašu domácnosť
  0
  Suma
  0,00 €
  • Košík je prádzny

  Poradenstvo


  Mnoho rád, informácií a inšpirácií nájdete aj v našom blogu

  Symboly ošetrovania textílií 

  symboly ošetrovania

   

  Aký mechanizmus vybrať pri rímskej rolete?

   

  Rozdiely v mechanizmoch

   

   

  Zlaďte si celý interiér v jednom štýle

  Interiér bytu alebo domu si každý zariaďuje podľa vlastného vkusu a podľa svojich možností. Mnohokrát sa však v zariadení interiéru mieša viacero štýlov, dôvody môžu byť rôzne. Často je to však kvôli množstvu dostupného zariadenia a dekorácie v rôznych štýloch, v ktorých sa bežný človek len ťažko orientuje a vyberá. V takomto prípade je dobré poradiť sa s odborníkom alebo aspoň s predajcom.

  Zariadenie bytu obsahuje množstvo prvkov a dekorácií, ktoré sa využívajú prevažne ako estetické doplnky k zariadeniu interiéru, preto je možností naozaj veľa. Ešte pred samotným zariaďovaním interiéru je dobré rozhodnúť sa pre určitý štýl, v ktorom bude interiér zariadený a na základe toho následne nakupovať nábytok, vymaľovať steny, prípadne vybrať druh a farbu podlahy.

  K nábytku si potom môžete dopasovať bytový textil a zariadiť tak interiér vo farbách, ktoré Vám vyhovujú. Je estetické a moderné, ak zladíte farby bytového textilu a zariadenie interiéru. Farebne zladiť teda môžete obrus, poťahy na sedačky, taburetky, prípadne sedacie vaky, ktoré sú dnes veľmi obľúbené a tiež ďalšie doplnky v izbe. Využiť môžete aj rímske rolety vo farbách zvyšného zariadenia interiéru, prípadne podľa Vášho vkusu, spojiť tak ich estetickú funkciu s praktickou a skrášliť a zútulniť si Váš domov.

  Ak zariaďujete interiér spálne, je moderné s celkovým interiérom izby zladiť aj obliečky a utvoriť tak jeden štýl a celok.


  Pri zariaďovaní interiéru môžete naplno využiť Vašu fantáziu. Ak máte záujem zariadiť si domov z pohodlia Vašej obývačky, neváhajte využiť služby nášho internetového obchodu www.dekoria.sk, kde máte možnosť zariadiť si celý interiér v jednom štýle, od obliečky na vankúšik až po štýlové kreslá. Pre dekorácie si môžete zvoliť textil v rôznych farebných prevedeniach a nájsť si tak štýl, ktorý Vám bude vyhovovať.
  Vzorky Tkanín Bezplatne