Košík je prázdny

Nech interiér Vášho domova odráža Vaše ja.
Obklopte sa krásou.

Menu

Kolekcia tkanín Rustica

Prírodné, tlmené farby bohaté na vzory, to sú vlastnosti, ktoré charakterizujú kolekciu Rustica. Vkusná, žakarská tkanina sa krásne prezentuje na závesoch, rímskych roletách alebo ďalších textilných doplnkov ako nap. dekoračné vankúše a pod. Jej univerzálnosť spočíva v prevedení vzorov a použitých farieb.

Dokonale navrhnutá kolekcia obsahuje tradičné kvety a pásy, exotické aj geometrické vzory, doplnené o jednofarebné tkaniny. To nám dáva možnosť experimentovať v interiéri. 

V závislosti na farbe, taknina môže prezentovať moderný či loft štýl a zároveň aj rustikálny. Rustica sú obojstranné tkaniny, ktoré tvoria 3 sady.

Delikátne hnedé a béžové odtiene sa krásne vynímajú v klasických interiéroch, kde vnášajú jemnosť a teplo. Béžové odtiene v podobe ľanových tkanín zachovávajú harmóniu a rovnováhu vo Vašich domovoch. 

Sivá nevtieravá farebnosť je skvelým nápadom do miestností zariadených v loft štýle. Geomtetrické, priestorové vzory z kolekcie prezentujú chaos vo vznešenej podobe. Tónovaná sivá je pre tých, ktorý uprednostňujú pokoj a harmóniu.

Technické parametre:
Šírka tkaniny: 140cm
Zloženie: 40% bavlna 60% polyester
Hmotnosť: 285 g/m2

Martindale test: 22,000 otáčok

Ak Vás zaujíma pestrosť farieb, druh textúry alebo hrúbka tkaniny, objednajte si od nás bezplatné vzorky.

Ceny už od 10,42 € / mb

  • tlač
  • Facebook

Tkaniny v kolekcii Rustica