Textílie pre Vašu domácnosť
  0
  Suma
  0,00 €
  • Košík je prádzny

  Rímske rolety

  Rímske rolety u nás šité na mieru sú elegantné, vyrobené z kvalitných tkanín rôznych farieb. Skvelá dekorácia do každej miestnosti. Rímske rolety na okno sú najoriginálnejším spôsobom tienenia.

  Dekoria ako najväčší výrobca roliet ponúka svojim zákazníkom najrozsiahlejší výber. Rímska roleta na okno sa ovláda buď šnúrkovým mechanizmom alebo na kažodenné používanie odporúčame kazetový mechanizmus s korálkovou/guličkovou retiazkou. Celkom máme na výber niekoľko tisíc vzorov, takže naozaj je z čoho vyberať.
  Praktická, funkčná a elegantná roleta pre každé jedno okno.
  Ponuka tkanín, z ktorých šijeme rímske rolety na okná, sa mení, odporúčame preto sledovať našu stránku pravidelnejšie, ak sa neviete rozhodnúť. Radi Vám poradíme a pomôžeme pri nákupe - kontakt.

  Rozsah ponuky je tak široký a pestrý, že každý aj s úplne inými estetickými chuťami si u nás nájde pre seba to pravé . Keďže Dekoria je výrobcom roliet, ponúkame najlepšie ceny. Ak si nie ste istý tkaninou, objednajte si u nás bezplatné vzorky. Neváhajte nás kontaktovať. Prajeme príjemné nakupovanie!

  Vzorky Tkanín Bezplatne